Lajme

Përmbyset autoboti në Qafë Thanë, nafta rrezikon drejtuesit e mjeteve

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Qafë Thanë, ku si pasojë për disa minuta është bllokuar rruga kryesore.

Mësohet një autobot me naftë është përmbysur në rrugë dhe për pasojë karburanti është derdhur, duke shkaktuar një situatë të rrezikshme për përdoruesit e tjerë të rrugës. Nga ky aksident nuk raportohet për të plagosur. Ndërkohë rruga është larë me ujë nga zjarrfikësit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: