Lajme

Përmbyset automjeti në autostradën Vlorë-Fier, raportohet për dy të plagosur

Një aksident automobilistik është regjistruar pasditen e së martës në autostradën Vlorë-Fier.

Mësohet se një automjet është përmbysur dhe për pasojë dy persona janë plagosur.

Të plagosurit janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore. Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë, ndërkohë që policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close