Lajme

VIDEO\ Përmbyset kamioni me karburant në Librazhd, shoferi shpëton për mrekulli

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd në fshatin Xibrakë.

Një kamion me karburant është përmbysur duke e zënë poshtë dhe bllokuar shoferin, por fatmirësisht shpëtoi pa lëndime duke u nxjerrë nga policia dhe zjarrfikësja. Paraprakisht dyshohet se shkak i daljes nga rruga të kamionit ka qenë shpejtësia.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close