Lajme

Përmbyset makina tek mbikalimi i Kamzës

Pasditen e sotme, një aksident ka ndodhur tek mbikalimi i Kamzës në Tiranë. Një nga mjetet e përfshira në aksident është përmbysur në mes të rrugës.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar. Ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: