Lajme

Video/Përmbytet Vlora

Foto ilustruese

Rreshjet intesive të shiut gjatë natës kanë krijuar probleme në disa prej rrugëve të qytetit të Vlorës, që ndodhen nën pushtetin e ujit.

Në portin e Vlorës ka patur mjaft vonesa për shkak të përmbytjeve në një pjesë të kësaj zone.

Problematik është aksi lidhës i portit mes Bulevardit dhe Transballkanikes, që është ende i kalueshëm.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close