Lajme

Përndiqte një vajzë të mitur, arrestohet në flagrancë një 42-vjeçar në Shijak

Një 42-vjeçar në Shijak është arrestuar në flagrancë pasi dyshohet se ka përndjekur një shtetase të mitur.

42-vjeçari me iniciale E.B., është banor i fshatit Xhafzotaj të Shijakut.

Ndërkohë efektivët, arrestuan dhe një 28-vjeçar banues në lagjen nr. 7, Durrës pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij dhe i ka dëmtuar makinën. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close