Lajme

Përplasen automjetet në rrugën Tiranë-Vorë, një i lënduar

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në rrugën dytësore Tiranë-Vorë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:35 kur mjeti me drejtues M. K., është përplasur me mjetin me drejtues shtetasin A. B.

Ky i fundit ka marrë lëndime dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close