Lajme

Përplasen automjetet në Tiranë-Durrës, plagosen dy persona

Një aksident ka ndodhur rreth orës 16:45 në një nga rrugët dytësore të autostradës Tiranë-Durrës, ku si pasojë e përpasjes së dy automjeteve janë lënduar drejtuesit e tyre. Të dy të l ënduarit janë transportuar në spital, ku dhe po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore. Grupi h etimor dhe policia ndodhen në vendngjarje ku po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i plotë: Tiranë/Informacion paraprak Më datë 26.02.2021, rreth orës 16:45, në autostradën Durrës-Tiranë, në rrugë dytësore, është përplasur mjeti me drejtues A. T,  me mjetin me drejtues R. K., 50 vjeç. Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar të dy drejtuesit e mjeteve të cilit ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi h etimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: