Lajme

Përplasen dy makina në autostradën Levan-Vlorë

Aksident mes dy automjetesh në autostradën Vlorë-Levan.  Në aksident u përfshinë dy automjete, një tip “Toyota” me targa AA124RX dhe një mjet tip “Lifan” me targa AB010AV. Siç shihet edhe në foto, përplasja ka qenë mjaft e fortë, ku një nga automjetet ka pësuar dëmtime të shumta.

Aksidenti ka ndodhur pranë vendit të quajtur kripa në autostradë. Policia ndodhet në vendngjarje

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close