fbpx
Lajme

Përplasen dy makina në Ersekë, dyshohet për dy të plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën e Barmashit, në Ersekë. Janë përplasur dy mjete. Nga informacionet paraprake raportohet për më shumë se dy të plagosur. Nuk dihet ende gjendja e të plagosurve. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe pritet të zbardhë shkaqet e aksidentit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button