Lajme

Përplasen dy makina në rrugën e Selenicës Vlorë, njëra përfundon në kanal. Transportohet në spital një grua

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të marte në rrugën e Selenicës, në afërsi të kthesës së Armenit.

Nga informacionet paraprakë bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy automjete, njëra prej të cilave ka përfunduar në kanal pas përplasjes. Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur disa persona, një prej të cilëve ka përfunduar në spital. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhejen e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close