Lajme

Përplasèn dy makina në Shkodër, mbeten të plagòsur 2 persona

Dy persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e sotme në Shkodër, si pasojë e një aksidenti të ndodhur në afërsi të fshatit Zues. Paraprakisht mësohet se në aksident janë përfshirë dy mjete, një “Benz” dhe një “Wolkswagen”. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: