Lajme

Përplasen dy mjete te kthesa e Valiasit, humb jetën 22-vjeçarja, shpëton i ati

Përplasen dy mjete te kthesa e Valiasit, vdes vajza 22-vjeçare, shpëton i ati
Një aksident me pasojë vdekjen e një 22-vjeçareje ka ndodhur ditën e sotme te kthesa e Valiasit. Forcat blu bëjnë të ditur se ngjarja ndodhi rreth orës 13:00.

Automjeti me drejtues shtetasin H. S., me automjetin me drejtues shtetasin Sh. O., (babai) dhe pasagjere shtetasen F. O., 22 vjeçe (vajza).

Si pasojë e aksidentit shtetasja F. O., ka ndërruar jetë në spital, ndërsa drejtuesi i mjetit, shtetasi H. S., është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme procedurale.

Njoftimi i policisë:

Më datë 03.09.2023, rreth orës 13:00, te kthesa e Valiasit, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin H. S., me automjetin me drejtues shtetasin Sh. O., (babai) dhe pasagjere shtetasen F. O., 22 vjeçe (vajza). Si pasojë e aksidentit shtetasja F. O., ka ndërruar jetë në spital, ndërsa drejtuesi i mjetit, shtetasi H. S., është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme procedurale. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close