Lajme

Përplasen dy motora në Tiranë, përfundon në spital me urgjencë një prej drejtuesve

Dy motorë janë përplasur paraditen e sotme te rrethrrotullimi i Shkozës, ku për pasojë drejtuesi i njërit prej mjeteve ka mbetur i plagosur.

Me datë 25.02.2021, rreth orës 11:00, tek rrethrrotullimi i Shkozës, janë përfshirë në përplasje mjeti motorr me drejtues H. H, me mjetin motorr me drejtues F. M. Si pasojë e aksidentit është dëmtuar drejtuesi i motorrit shtetasi F. M., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: