Lajme

Përplasen keq dy makina në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen disa persona/ Mes tyre një fëmijë në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër ku si pasojë e përplasjes së dy makinave kanë mbetur të plagosur 7 persona.

Burime bëjnë me dije se 4 persona janë dërguar në spital në gjendje kritike, e mes tyre dhe një fëmijë.

Të plagosurit po marrin trajtimin mjekësor në spitalin e Lezhës, ndërsa ende nuk ka të dhëna zyrtare nga policia për ngjarjen.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close