Lajme

Përplasen makinat në Elbasan, disa persona të plagosur dërgohen me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele në Elbasan, kur raportohet për disa persona të lënduar. Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit rreth orës 20:30 dhe mesohet se ne aksident jane perfshire dy makina.

Dy autoambulanca mbërritën në vendin e ngjarjes dhe bënë të mundur transportin e të plagosurve në spital. Paraprakisht dyshohet që shkak për aksidentin të jetë bërë lagështia në rrugë. Ndërkohë policia po punon për të zbardhur shkaqet e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: