Lajme

Përplasen makinat në Peqin, lëndohen pesë persona, dy në gjendje të rëndë

Pesë persona janë lënduar mesditën e kësaj të shtune si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në Peqin. Burime për ABC bëjnë me dije se në aksin rrugorë Elbasan –Peqin, në fshatin Pajove janë përplasur dy makina duke shkaktuar pesë të lënduar, mes tyre dy burra dhe tre gra.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: