Lajme

Përplasen makinat në Vlorë, dy të plagosur (Foto/Video)

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të hënë, në zonën e njohur si Rruga e re.

Nga informacionet e para bëhet e ditur se janë përplasur dy makinë, një Peugeot dhe një Benz. Dy të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital, ku njëri raportohet se ndodhet në gjendje më të rëndë shëndetësore. Po punohet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: