Lajme

Përplasi me makinë të renë/ Arrestohet 68-vjeçari në Durrës, si e la të vdiste në mes të rrugës…!

Një 68-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Durrës, pasi akuzohet se ka përplasur për vdekje një shtetase.

Ai u largua nga vendngjarja, por ditën e sotme policia ka arritur ta identifikojë dhe ta arrestojë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close