Lajme

Përplasi për vdekje 23-vjeçarin me motor/ Arrestohet shoferi i “Audi-t”, policia: Ishte në gjendje të dehur

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 53-vjeçar, pasi ditën e djeshme përplasi për vdekje një 23-vjeçar që po lëvizte me motor.

Sipas burimeve policore, 53-vjeçari ka qenë i dehur ne timon, e për pasojë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me motorin duke i shkaktuar vdekjen te riut.

Njoftimi i policise:

A.Sh., 53 vjeç, banues në fshatin Bulticë, Tiranë, pasi duke drejtuar në gjendje të dehur, automjetin tip “Audi”, në Vaqarr, ka humbur kontrollin dhe automjeti është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin L. T., 23 vjeç, i cili si pasojë e aksidentit ka humbur jetën;

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close