Lajme

Përplasja e rëndë/ Dalin pamjet nga aksidenti që i mori jetën policit në Fier. Makina e shkatërruar

Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor “Patos – Fier”, ku një mjet tip “Opel” u përplas me një mjet tip “Benz”.

Si pasojë e këtij aksidenti humbi jetën 58-vjeçari, Agron Saba, i cili ishte punonjës policie në Patos.

Mësohet se 58-vjeçari ishte me makinën e tij personale dhe se ishte jashtë orarit të punës.

Nga pamjet e siguruara shihet se përplasja ka qenë mjaft e rëndë dhe dëmet e automjeteve janë të mëdha.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close