Lajme

Përplasje e frikshme në aksin Librazhd-Përrenjas, tre të plagosur, mes tyre një vajzë në gjendje të rëndë

Aksident në aksin Librazhd-Përrenjas,në vendin e quajtur “Kthesa e Qukësit”.

Burimet  bëjnë me dije se janë plagosur 3 persona të cilët janë dërguar me urgjencë, dy në spitalin e Librazhdit dhe një vajzë u dërgua në spitalin rajonal Elbasan në gjendje më të rëndë.

Siç mund ta shihni në pamjet më poshtë përplasja mes dy mjeteve ka qenë shumë e fuqishme, ndërsa vazhdojnë të qëndrojnë në krah të rrugës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close