Lajme

“Përqafimi me mamin”/ Zaho në ditën e parë të shkollës, ja mesazhi nga Linda!

Ky vit i ri shkollor ka nisur me emocione të mëdha dhe për familjen e kryeministrit Edi Rama.

Bashkëshortja e Kryeministrit Rama, Linda ka publikuar dy foto të djalit të saj Zaho, i cili sot shkoi në klasëne dytë. “Zaho ne shkollë. Filloi sot një vit shkollor sfidues për fëmijët, mësuesit, prindërit. Të ndihmojmë njëri-tjetrin dhe t’i urojmë fëmijëve mbarësi në mësim, por edhe shumë lojë dhe gëzim”, shkruan Linda

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close