Lajme

Përrenjas, Sherr në familje, 51-vjeçari rreh me grushta kokës vëllain e tij

Një sherr në familje ka ndodhur në Përrenjas. Mësohet se 51-vjeçari G.H ka goditur me grushta kokës vëllain e tij. Ai është proceduar tashme nga policia për dhunë në familje. Policia ka proceduar penalisht shtetasin -G. H., 51 vjeç, banues në fshatin Rrajcë, Prrenjas, për veprën penale “Dhuna në familje”: pasi ka goditur me grushte, në kokë, për motive të dobëta, vëllanë e tij, shtetasin F. H. Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po heton per te zbuluar me shume ne lidhje me kete ngjarje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close