fbpx
Lajme

Piloti që iu shpëtoi dy përplasjeve me avion brenda një dite

Një pilot u përplas në një moçal në Florida të SHBA-ve, avioni i shpëtimit i të cilit u aksidentua rrugës për ta dërguar për mjekim.

Jeff Wright postoi dy video në Facebook pas aksidenteve të 3 tetorit dhe shpjegoi se çfarë ndodhi, njofton ‘Daily Mail’. Një video shfaqte viktimin dhe zv. sherifin e Qarkut Polk, Lavon, vetëm disa momente pas rrëzimit të dytë si rezultat i një operacioni të dështuar shpëtimi.

I mbuluar në baltë dhe mbeturina, Wright shihet i shtrirë në moçal, derisa piloti tjetër është i lënduar, e i shtrirë në ujërat me baltë. Videoja e mëposhtme tregon pamjet se si u katandisën të dy personat në fjalë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button