Lajme

Plagosen rëndë dy persona në Bulqizë, makina përfundon në greminë

Dy persona kanë mbetur të plagosur nga një aksident që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Bulqizë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën e fshatit Smollik që lidhet me rrugën e Arbrit, ku makina ka dalë nga rruga duke rënë në greminë. Të plagosur kanë mbetur Elton Tola, 44 vjeç dhe Orgito Tola 18 vjeç.

Në vendngjarje janë nisur dy ambulanca pasi në vendin ku ka ndodhur është terren i vështirë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close