Lajme

Plagoset i riu në Elbasan, mbërrin në spital i shoqëruar nga dy patrulla policie

Një i ri ka mbërritur në spitalin kirurgjik të Elbasanit, i shoqëruar nga dy patrulla policie.

Adoleshenti ka trauma dhe plagë në trup. Dhoma ku është shtruar adoleshenti ruhet në masa të rrepta sigurie nga ana e policisë si dhe nga prindërit. Ende janë të pa qarta motivet e plagosjes së të riut, por përjashtohet mundësia e plagosjes me armë të ftohtë apo armë zjarri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close