Lajme

Plagoset me armë në fytyrë shqiptari, dyshohet për larje hesapesh

Një shqiptar 42-vjeçar shqiptar është plagosur me armë zjarri gjatë natës së shkuar në Itali.

Shqiptari është goditur me dy plumba, njëri prej të cilëve e ka marrë në fytyrë.

Plumbi ka hyrë e ka dalë në një faqet, e gjendja e tij shëndetësore është jashtë rrezikut për jetën.

Hetimet janë ende në vazhdim, ndërsa paraprakisht po hetohet për larje hesapesh.

Mediat italiane raportojnë se ai është shtruar në spital dhe është nën kujdesin e mjekëve.

Hetuesit po kryejnë hetime edhe për një makinë të dyshimtë, të gjetur në vendngjarje pas krimit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close