Lajme

Plagoset me kapsoll 12-vjeçari në Lezhë, ende nuk dihen rrethanat

Një 12-vjeçar është plagosur me lëndë piroteknike kapsoll në fshatin Markomataj të Lezhës.

I mituri ka pësuar dëmtime në fytyrë nga plasja e kapsollave dhe është marrë nga autoambulanca dhe po dërgohet në spitalin rajonal të Lezhës, për ndihmë mjekësore.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia po nis hetimet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close