Lajme

Plagosi me thikë 3 persona në Laprakë, lihet në burg 40-vjeçari

Altin Merxhushi është lënë në burg nga Gjykata e Tiranës.

Ai plagosi 3 persona pak ditë më parë në zonën e Laprakës e më pas u dorëzua.“Altin Mergjyshi, autori i plagosjes së 3 personave në Laprakë, është njohur këtë të enjte me masën e sigurisë arrest me burg.Ai plagosi me thikë Viktor e Rigera Rrapollarin, babë e bijë, dhe bashkëshortin e kësaj të fundit, shtetasin italian, Masimo Masovillo”.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close