Lajme

Plagosja e shqiptarit në Itali, 41-vjeçari “kyç” gojën para policisë

Një 41-vjeçar shqiptar, identiteti i të cilit ende nuk është bërë publik ka mbetur mbrëmjen e djeshme i p lagosur në Itali. Sipas mediave vendase bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:30 në Verneri në lagjen Cristo të Alessandria.

Deri më tani mësohet se përleshja mes shqiptarit dhe personave që e kanë plagosur ka ndodhur në rrugë, teksa 41-vjeçari ka mundur të shkoj në shtëpi me vështirësi për shkak të pl agëve të marra.

Ka qenë gruaja e tij ajo e cila ka telefonuar autoritetet dhe e ka dërguar bashkëshoritin në spital. Para policisë 41-vjeçari nuk ka treguar asnjë detaj si ka ndodhur ngjarja.

Nga ana tjetër autoritetet janë duke punuar intesivisht për zbardhjen e ngjarjes, teksa ngjarja është regjistuar si v rasje e mbetur në tentativë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: