Lajme

“Plas” sherri me thika në mes të lokalit, plagosen dy persona në Maliq

Dy persona kanë mbetur të plagosur këtë të martë në Maliq, pas u përfshinë në një sherr në ambientet e një lokali.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:10 në fshatin Bregas. 35-vjeçari me iniciale G.M. dhe 40-vjeçari me iniciale B.P. janë dëmtuan me njëri-tjetrin me mjet prerës. 40-vjeçari është dërguar në spital, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e këtij konflikti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close