Lajme

Plas sherri për një vend parkimi në mes të Shkodrës, qytetarët marrin shkopinjt (Video)

Një shérr mes dy personave është regjistruar së fundmi në qytetin e Shkodrës. Dy burra goditén me grushtá dhe shkop, teksa të tjerët përpiqen t’i ndajnë. Sipas një dëshmitári në vendngjarje, shérri ka filluar për punë parkingu.

Ngjarja është regjistruar pranë teatrit “Migjeni”. Kujtojmë se nuk është hera e parë që shqiptarët konfliktohén për të tilla çështje. Qytetari shkruan: Diskutim qytetaresk ne shkoder… teatri Migjeni. Per pune parkingu u zuné.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close