Lajme

Po bënte not në plazhin e Palasës, ndërron jetë papritur turisti 53-vjeçar/ Policia jep detajet nga ngjarja

Një 53-vjeçar është mbytur në orën 08:00 të mëngjesit të sotëm pasi ka qenë duke notuar në plazhin e Palasës.

Policia bën me dije se dyshimet janë se 53-vjeçari ka pësuar arrest kardiak. Tashmë kanë nisur hetimet për të zbardhur ngjarjen.

Njoftimi i policisë, Sot, rreth orës 08:00, shtetasit F. N., 53 vjeç, duke notuar në plazhin e Palasës, dyshohet se i ka rënë infarkt dhe për pasojë është mbytur në ujë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close