Lajme

Po drejtohej për në Shqipëri, kapet 1 kg mall në kamionin me drejtues shqiptar

Po drejtohej për në Shqipëri, kapet 1 kg k ok ainë në kamionin me drejtues shqiptar

Një aksion i policisë italiane këtë mbrëmje ka bërë të mundur se kuestrimin e një sasie prej 1 kg k okaine. Aksioni është zhvilluar në Brindisi të Italisë dhe sasia e konsiderueshme e k ok ainës u kap brenda një kamioni që drejtohej nga një drejtues shqiptar. Ky i fundit u a rrestua nga policia italiane.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: