Lajme

Po ecte me biçikletë, makina pla gos rëndë 31 vjeçarin shqiptar

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në Kukës, ku një makinë ka përplasur një 31 vjeçar që po drejtonte biçikletën.

Si pasojë e aksidentit, 31 vjeçari me inicialet A.Gj është plagosur rëndë dhe ndodhet aktualisht në spital në rrezik për jetën. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka shoqëruar drejtuesin e mjetit, shtetasin me inicialet E.B. Kanë nisur hetimet për të zbardhur shkakun e aksidentit, pasi nga të dhënat e para rezulton se 31 vjeçari po ecte në cepin e rrugës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close