Lajme

Po ecte me shpejtësi në rrugën Ksamil-Sarandë, mjeti del nga rruga dhe përmbyset

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mesditë në rrugën Ksamil – Sarandë Mësohet se një mjet Ford Fiesta, duke ecur me shpejtësi, ka dalë nga rruga dhe është përmbysur jashtë rruge. Për rrjedhojë, ka dëme të konsiderueshme materiale, ndërsa nuk ka të lënduar. Specialistë të qarkullimit rrugor të Sarandës të ndodhur në vendngjarje, pas përcaktimit se ngjarja ka ndodhur për shkak të shpejtësisë, morën masë për tejkalim shpejtësie për drejtuesin e mjetit me inicialet E.H.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: