Lajme

Po flinte brenda kazanit të plehrave, kamioni i mbetjeve përplas 13 vjeçarin

Një djalë 13-vjeçar, i cili po flinte gjumë në kazanin plehrave është s htypur për v dekje nga kamioni i grumbullimit të mbeturinave. Dy fëmijë të tjerë, të moshës 11 dhe 12 vjeç po flinin gjithashtu në koshin e mbeturinave bashkë me djalin fatkeq. Ndodhia raportohet të ketë ndodhur në Australi.
Mediet lokale raportojnë se djali që v diq nuk ishte i pastrehë dhe se tani, janë duke u zhvilluar h etime se pse tre djemtë e rinj po flinin në rrugë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: