Lajme

Po kalonte bashkë me të ëmën te vijat e bardha, makina futet me të kuqe në semafor

Daily Mail ka publikuar videon e një áksidenti të rëndë që ka ndodhur sot në Argjentinë, ku për pasojë një fëmijë ka humbur jetën. Autoritetet në Argjentinë kanë lëshuar një urdhër árresti për një burrë që pasi përplási me makinën e tij nënë e bir dhe më pas u largua nga vendngjarja.

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur, nëna me të birin kalonin në vijat e bardha dhe një makinë që futet me të kuqe i merr përpara. Debora Agosti tentoi të mbrojë djalin e saj 5-vjeçar Isaac Sus, i cili edhe pse u dërgua me urgjencë në spital nuk mundi të mbijetonte. Vetë e ëma është dërguar po ashtu në spital, për shkak se ka pësuar tráumë të madhe psikologjike.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close