Lajme

Po lahej në det, rrezikon të mbytet në plazhin e Qerretit pushuesi 50-vjeçar nga Tirana (Emri)

Një pushues ka rrezikuar të mbytet në plazhin e Qerretit, në Kavajë, rreth orës 19:20 të kësaj pasditeje. Mësohet se ka r rezikuar jetën shtetasi Naim Tola, i moshës 50 vjeç, me origjinë nga Tirana.

Kavajë/Informacion paraprak Rreth orës 19:20, në Qerret, duke u larë në det, ka rrezikuar të mbytet shtetasi N. T., 50 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në s pital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: