Lajme

Po ndihmonte kalimtarët/ U mbyt në një përrua në Elbasan, publikohen pamjet e fundit të 59-vjeçarit

Kanë dalë pamjet e fundit të Ligor Bërdufit, 59 vjeç i cili u mbyt në përroin e fshatit Pashtresh. Ai u gjet i pajetë bnga banorët e këtij fshati.

Ai ka tentuar të kalojë përroin në pjesën ku kishte më pak ujë, por rrjedha e fortë e ka marrë para duke e mbytur.

Pak para se të kalonte përroin, ai kishte paralajmëruar banorët e tjerë që ishin me automjete në lidhje me rrezikun që iu kanosej nëse do të kalonin përroin.

Por teksa u thoshte të tjerëve këtë ai kaloi vetë dhe humbi jetën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close