Lajme

Po pinin në lokal, dy shqiptarë zihen për një grua në Greqi, njëri në spital, tjetri në polici

Sherr mes shqiptarësh për një grua në Greqi.

Ngjarja ka ndodhur në Larisa.

Siç raportojnë mediet greke dy bashkëkombasit shokë me njëri-tjetrin u zunë dhunshëm mbrëmjen e së dielës, pasi të dy kishin interes për të njëjtën grua.

Debati degradoi deri në përdorimin e thikës. Në momentin e konfliktit dy shqiptarët po pinin në një lokal në Larisa.Për pasojë njëri prej tyre përfundoi në spital, për fat të mirë jashtë rrezikut për jetën dhe tjetri në polici për plagosje me thikë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close