Lajme

Po pozonin për klipin e dasmës/ Dhëndrin e godet rrufeja dhe vdes, traumatizohet nusja

Një moment gëzimi është kthyer në tragjedi në Kinë. Një çift po pozonin për setin fotografik të klipit të dasmës në një pikë të njohur turistike në Kinë.

Konkretisht Ruan dhe Spruce po bënin foto në malin e dëborës së ‘Jade Dragon’ të Kinës.

Kjo pikë turistike ndodhet në provincën Yunnan. E ndërsa çifti po pozonin përpara fotografit, rrufeja goditi për vdekjen dhëndrin.

Në momentin që çifti i bashkëshortëve që ishin të fejuar e po realizonin klipin e dasmës, moti ishte i paqëndrueshëm. Kjo nuk ndaloi Ruan dhe Spruce që të realizonin dëshirën e tyre, ndërsa më pas u kthye në tragjedi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close