Lajme

Po punonte në një objekt në ndertim në Mullet, 24-vjeçari bie nga lartësia

Një 24-vjeçar me iniciale E.GJ. ka rënë nga lartësia e një objekti në ndërtim në Mullet. Policia njofton se ai është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Tashmë grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

“Më datë 02.10.2021, në Mullet, dyshohet se duke punuar në një objekt në ndertim, ka rënë nga lartësia shtetasi E. Gj, 24 vjeç, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: