Lajme

Po punonte tokën, zetori zë poshtë 74-vjeçarin në Elbasan, ndërron jetë i moshuari

Një i moshuar në Belsh ka ndërruar jetë pasi e ka zënë poshtë zetori që po punonte tokën. 74-vjeçari me inicialet R.Q., dyshohet se ka humbur konrollin mbi drejtimin e mjetit dhe për pasojë mjeti është përmbysur.

Cërrik/Informacion paraprak

Rreth orës 19:15, në rrugë rurale, në fshatin Dëshiran, Belsh, shtetasi R. Q., 74 vjeç, duke drejtuar mjetin bujqësor ‘Zetor’, dyshohet se ka humbur konrollin mbi drejtimin e mjetit dhe për pasojë mjeti është përmbysur.

Drejtuesi i mjetit shtetasi R. Q., ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close