Lajme

“Po të shijoj”/ Dalin mesazhet! Gruaja rrëfen për JOQ tradhëtinë e burrit: Dashnorja është personazh i njohur!

Tradhëtia në çift është diçka që ndodh rëndom si nga femrat ashtu dhe nga meshkujt. Zbulimi i tradhëtisë ka çuar në ndarjen e shumë çifteve, ndërsa ka dhe nga ato raste kur bashkëshortët nuk arrijnë ta zbulojnë njëri-tjetrin.

Një grua me fëmijë dhe shtatzënë për momentin ka dërguar një mesazh në redaksinë e JOQ Albania, ku rrëfen se ka zbuluar tradhëtinë e burrit të saj. Ajo shprehet se kjo gjë e ka lënduar shumë, pasi ka zbuluar gjithçka në muajin e nëntë të shtatëzanisë.

Në gjendje të vështirë, gruaja tregon se femra me të cilën burri e tradhëton është një personazh publik, e njohur nga shqiptarët (për çështje etike JOQ ALBANIA ka vendosur të mos e bëjë publik emrin). Sipas ‘denoncueses’, qëllimi i saj është që të ndajë çiftin, që ka disa vite e martuar. Gruaja i ka shkruar asaj me të cilin burri e tradhëton, por ajo i ka bërë bllok dhe nuk i përgjigjet.

Si burri, ashtu edhe e dashura e tij kanë poste të rëndësishme në një institucion të njohur. Bashkëshorti i gruas që rrëfen historinë është larguar nga shtëpia dhe sipas asaj që ka mësuar JOQ ALBANIA, e dashura e tij ka lidhje familjare me disa emra “të rëndësishëm” në Shqipëri.

Rrefimi i plotë: Pershendetje ! Dua te denoncoj nje personazh publik qe neper foltore ben mbledhje per Familjen dhe forcimin e saj. Eshte drejtoreshe ne nje institucion.

Ajo ka kohe qe shkon me burrin tim. Edhe pse e kam paralajmeruar per egzistencen time ( jam shtatezen) dhe kam dhe nje femije. Kam mbledhur fakte mjaftueshem. Nese e shihni te aresyeshme te jehoni nje mesazh per keto qe prishin familje. Jam e gatshme Behet fjale per A.C.

Mendoj se kane rreth nje vit bashke. Bashke nuk kam dashur ti kap se kam frike mos humb femijen. Ka shume njohje dhe kjo me ka stepur te beje veprime. Ka lidhje familjare me emra te njohur.

Gruaja eshte e divorucuar, ka dhe nje djale 22 vjeç. Burri im eshte 35 vjeç dhe ajo 48. E vura ne dijeni qe jam shtatezene, te ma leje burrin rehat, por me ben bllok. I lajmerova djelin dhe çdo gje.

Dhe arrita qe po pres te lind dhe burri iku se e ka mpire ajo. I ofron pozicione a ku di une. Kjo paska nje reputacion te keq per tradheti. Te gjithe flasin per tradhetite e saj. Une kam nje formim. Nuk eshte se jam gruaja qe kerkon burrin me zor per opinon.Por kjo femer qe promovon leksione, shkaterroi me gjakftohtesi nje familje. Mua me shkaterroi me vetedije.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: