Lajme

“Po të vjedhin farmacinë”, pronari shqiptar niset drejt vendngjarjes, ndërron jetë rrugës

Ali Skënderi, pronari i një farmacie në Çair të Shkupit, në Maqedoninë e Veriut ka ndërruar jetë tragjikisht nga një infarkt në zemër.

Mediat vendase bëjnë me dije se ai ishte lajmëruar në celular se disa persona ishin futur në farmacinë e tij dhe po e grabisnin.

Rrugës për te farmacia e tij në rrugën “Xhon Kenedi” ai ka ndërruar jetë. Skënderi ka lënë pas katër fëmijë, tre vajza dhe djalin e porsalindur. Menjëherë pas denoncimit së rastit, në vendin e ngjarjes janë ndërmarrë të gjitha masat për kapjen e autorit të grabitjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: