Lajme

Po tentonte të shiste kokainë, arrestohet 30 vjeçari shqiptar në Greqi, ja çfarë iu gjet në banesë

Një 30 vjeçar shqiptar është arrestuar nga Policia greke, pasi akuzohet se trafikonte kanabis për ta shitur në vendin fqinj. Ai u pikas nga Policia teksa po tentonte të shiste një sasi kanabisi një personi dhe u mundua që të largohet, duke hedhur lëndën narkotike në tokë.

I riu tentoi të largohej duke përdorur një motor, por punonjësit e policisë kanë arritur ta ndalojnë në kohë.

Ata ushtruan një kontroll në banesën e tij, ku kanë zbuluar dhe sekuestruar, 20.5 gram kokainë, 186.7 gram kanabis, peshore preçize dhe mijëra euro të dyshuara se janë fituar nga shitja e drogës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close