Lajme

Po udhëtonin në drejtim të Kishës së Laçit, përmbyset makina, lëndohen dy të rejat

Shpëtojnë mrekullisht dy vajza teksa mjeti i tyre është përmbysur. Dy të rejat udhëtonin me një autoveturë në drejtim të Kishës së Laçit.

Aksidenti ka ndodhur ditën e sotme pranë një ure, ku autovetura ka rrëshkitur duke u përmbysur, ndërsa fatmirësisht dy vajzat kanë marrë lëndime të lehta, ndërsa janë dërguar për mjekim në spitalin e Laçit. Në vendndgjarje ka mbërritur policia dhe grupi hetimor.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close