fbpx
Lajme

Pogradec-Qafë Thanë, makina përfundon 100 m në greminë

Një aksident automobilistik u regjistrua mëngjesin e sotëm (28 shtator), në aksin rrugor Pogradec-Qafë Thanë. Një automjet ka dalë ka rruga dhe ka përfunduar në greminë nga 100 metra lartësi.

Fatmirësisht, nuk ka lëndime në njerëz. Policia ndodhet në vendngjarje e po punon për zbardhjen dhe shkakun e aksidentit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button